Seria E2K-X - czujniki pojemnościowe - manual
| opis |
|
| Producent | OMRON |
| Kod czujnika | E2K-X15MF1 |
| Dystans detekcji | 15mm +/- 10% |
| Histereza | 10% |
| Zasilanie | 10-30VDC |
| Pobór prądu | max. 15mA |
| Częstotliwość pracy | 100Hz |
| Max. prąd obciążenia wyjścia | 200mA |
| Materiał | ABS odporne na temperaturę |
| Długość przewodu | 2mb |
| Odporność na wibracje | amplituda 1,5mm przy f=10~55Hz w każdej z osi (X,Y,Z) przez 2 godziny |
| Odporność na udary | 500m/s2 (50G) w każdej osi (X,Y,Z) przez 3 razy |
| Wskaźnik detekcji | dioda LED |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
| Temperatura składowania | -25 °C …+ 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 35 do 95% wilgotność względnej |
| Zabezpieczenia | przed odwrotną polaryzacją, przepięciami, zwarciem |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Waga | ok. 205g |
PR30-15DP