- -15%
Kanał kablowy LK4/N 80040 grzebieniowy o wymiarach wewnętrznych: szer. 40 mm, wys. 80 mm. Długość 2mb. Pokrywa w komplecie.
Kanał kablowy LK4/N 80040 grzebieniowy o wymiarach 40 szer. /80 wys. /2000 dł. mm stosowany do prowadzenia profesjonalnych instalacji elektrycznych w szafach sterowniczych w celu utrzymania porządku oraz przejrzystości. Stopień ochrony IP40. Pokrywa w komplecie.
Kanały kablowe - karta katalogowa
| opis |
|
| Kod | LK4/N 80040 |
| Typ |
kanał kablowy / listwa |
| Rodzaj |
grzebieniowy |
| Materiał |
PVC |
| Odporne na | słabe kwasy, zasady, oleje i smary, benzynę |
| Nieodporne na |
mocne kwasy, benzol, aceton, jod, toluen, trójchloroetyle istnieje niewielkie niebezpieczeństwo pęknięć naprężeniowych dla niektórych rozpuszczalników, jak benzol i aceton |
| Wymiary wewnętrzne | wysokość: 80mm; szerokość: 40mm |
| Wymiary zewnętrzne | wysokość: 83,3mm; szerokość: 44,4mm |
| Zakres temperatur pracy | +65°C, krótkotrwale do ok. +75 i -30°C |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Kolor | szary |
| Producent | OBO Bettermann |
LK4/N 80040
(Ilość produktów w tej kategorii: 9)