- -15%
Wentylator filtrujący z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 255 x 255mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia sie poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki. Producent: LEIPOLE
Wentylator filtrujący z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 255 x 255mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia się poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki. Producent: LEIPOLE
Karta katalogowa wentylatory FKL LEIPOLE| parametr | wartość |
| producent | LEIPOLE |
| symbol | FKL 6625.230 |
| napięcie zasilające | 230V VAC 50/60HZ |
| wolny przepływ powietrza | 230/265 m3/h |
| przepływ powietrza z kratką i standardową matą | 170/205 m3/h |
| moc | 41W/38W |
| poziom hałasu | 54/56 dB |
| temperatura pracy | 10°C ~ +55°C |
| termostaty | JWT6011F , JWT6012 |
| kratka wentylacyjna | FKL 6625.300 |
FKL 6625.230
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)