- Wyprzedaż!
- -33%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Podstawa przekaźnika: SRC-I 2CO (8869490000):
- 2CO, 8A
- złącze śrubowe
- seria RCI
SRC-I 2CO - karta katalogowa
| opis |
|
| Typ | SRC-I 2CO |
| Producent | Weidmüller |
| Nr katalogowy | 8869490000 |
| Prąd trwały | 8 A |
| Znamionowe napięcie załączające | 250 V AC |
| Rodzaj zacisków | śrubowe |
| Seria | RCI |
| Rodzaj zestyku | 2 zestyki przełączne |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 15,8 x 77 x61,5 mm |
| Certyfikaty | ![]() ![]() ![]() ![]() |
SRC-I 2CO
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)