- -35%
Przekaźnik elektromagnetyczny: TRS 24VDC 1CO (1122770000):
- 1CO, 6A
- cewka: 24 VDC
TRS 24VDC 1CO - karta katalogowa
Deklaracja zgodności
| opis |
|
| Typ | TRS 24VDC 1CO |
| Producent | Weidmüller |
| Nr katalogowy | 1122770000 |
| Napięcie cewki | 24 V DC ±20 % |
| Układ ochronny | zintegrowana dioda zabezpieczająca, zabezpieczenie przez pomieszaniem biegunów |
| Wskazanie statusu | LED zielony |
| Znamionowe napięcie załączające | 250 V AC |
| Prąd trwały | 6 A |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 6,4 x 89,6 x 87,8 mm |
| Certyfikaty | ![]() ![]() |
TRS 24VDC 1CO
(Ilość produktów w tej kategorii: 10)