- -35%
Przekaźnik elektromagnetyczny: TRZ 24VDC 2CO (1123610000):
- 2CO, 8A
- cewka: 24 VDC
TRZ 24VDC 2CO - karta katalogowa
Deklaracja zgodności| opis |
|
| Typ | TRZ 24VDC 2CO |
| Producent | Weidmüller |
| Nr katalogowy | 1123610000 |
| Napiecie cewki | 24 V DC ±20 % |
| Ukłąd ochronny | dioda zwrotna, zabezpieczenie przez pomieszaniem biegunów |
| Wskazanie statusu | LED zielony |
| Znamionowe napięcie załączające | 250 V AC |
| Prąd trwały | 8 A |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 12,8 x 90,5 x 87,8 mm |
| Certyfikaty | ![]() ![]() |
TRZ 24VDC 2CO
(Ilość produktów w tej kategorii: 10)