- -25%
Przekaźnik elektromagnetyczny: TRZ 120VUC 2CO (1123650000):
- 2CO, 8A
- cewka: 120 VAC/DC
TRZ 120VUC 2CO - karta katalogowa
Deklaracja zgodności
| opis |
|
| Typ | TRZ 120VUC 2CO |
| Producent | Weidmüller |
| Nr katalogowy | 1123650000 |
| Napięcie cewki | 120 V AC/DC ±10 % |
| Układ ochronny | prostownik |
| Wskazanie statusu | LED zielony |
| Znamionowe napięcie załączające | 250 V AC |
| Prąd trwały | 8 A |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 12,8 x 90,5 x 87,8 mm |
| Certyfikaty | ![]() ![]() |
TRZ 120VUC 2CO
(Ilość produktów w tej kategorii: 10)