- -35%
Przekaźnik SSR: TOS 24VDC 24VDC2A (1127170000):
- wyjście: 1NO (MOS-FET), 2A, 3-33VDC
- cewka: 24 VDC (+/-20%)
TOS 24VDC 24VDC2A - karta katalogowa
| opis |
|
| Typ | TOS 24VDC 24VDC2A |
| Producent | Weidmüller |
| Nr katalogowy | 1127170000 |
| Napięcie cewki | 24 V DC ±20 % |
| Układ ochronny | Dioda zwrotna, Zabezpieczenie przez pomieszaniem biegunów |
| Wskazanie statusu | LED zielony |
| Zestyk | 1 NO - zwierny (MOS-FET) |
| Znamionowe napięcie załączające | 3-33VDC |
| Prąd trwały | 2 A |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 6,4 x 89,6 x 87,8 mm |
| Certyfikaty | ![]() ![]() |
TOS 24VDC 24VDC2A