- Wyprzedaż!
- -47%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Softstarty PSR charakteryzują się najbardziej zwartą budową, umożliwiając tym samym tworzenie jednolitych układów rozruchowych. Kojarzenie PSR-ów z wyłącznikami silnikowymi w zespolone rozruszniki elektryczne stanowi koncepcję systemu o wiele prostszego i bardziej zminiaturyzowanego niż np. układy gwiazda / trójkąt. Wbudowane w softstarty styczniki obejściowe redukują straty energii i upraszczają połączenia. Sposób wykonywania nastaw za pomocą trzech potencjometrów jest jednym z najprostszych, jakie mogą być. Ponadto zoptymalizowana charakterystyka pracy zapewnia bardzo łagodny start i zatrzymanie dla wszystkich aplikacji.
| opis |
|
| Symbol softstartu | PSR9-600-70 |
| ID produktu | 1SFA896106R7000 |
| Producent | ABB |
| Napięcie znamionowe (obwód główny) | 208~600VAC |
| Napięcie sterujące | 100-240VAC |
| Moc znamionowa dla 400VAC | 4,0kW |
| Prąd znamionowy | 9A |
| Częstotliwość znamioniowa (obwód główny) | 50/60Hz |
| Częstotliwość znamioniowa (obwód sterujący) | 50/60Hz |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | rekomendowane 6,3-10A |
| Zintergowane zabezpieczenie przeciążeniowe | brak |
| Czas rampy podczas startu | 1...10 sek. |
| Czas rampy podczas stopu | 0...20 sek. |
| Napięcie poczatkowe podczas uruchamiania | 40...70% |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 60 °C |
| Temperatura składowania | -40 °C …+ 70 °C |
| Waga | 400g |
Softstarty serii PSR - broszura (pol, 1,81 MB)
PSR9-600-70 - karta katalogowa (45,60 kB)
Sterowanie i kontrola silników do 18,5kW (pol, 38,1 MB)
Deklaracja zgodności ze znakiem CE (eng, 401 kB)(Ilość produktów w tej kategorii: 8)