- -20%
Seria PR 2 - przewodowe AC - manual (eng, 140 kB)
Seria PR - karta katalogowa (eng, 136 kB)
Deklaracja zgodności ze znakiem CE (eng, 330 kB)
| opis |
|
| Kod czujnika | PR30-15AO |
| Czoło | odkryte |
| Wyjście | AC, NO, 2-przewodowy |
| Dystans detekcji | 15mm +/- 10% |
| Histereza | 10% |
| Zasilanie | 100-240VAC 50/60Hz |
| Pobór prądu | max. 2,5mA |
| Częstotliwość pracy | 20Hz |
| Max. prąd obciążenia wyjścia | 200mA |
| Rezystancja izolacji | Min. 50MΩ (500VDC) |
| Wytrzymałość dielektryczna | 1500VAC 50/60Hz przez 1 min |
| Odporność na wibracje | amplituda 1mm przy f=10~55Hz w każdej z osi (X,Y,Z) przez 2 godziny |
| Odporność na udary | 500m/s2 (50G) w każdej osi (X,Y,Z) przez 3 razy |
| Wskażnik detekcji | czerwona dioda LED |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
| Temperatura składowania | -30 °C …+ 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 35 do 95% wilgotność względnej |
| Zabezpieczenia | przed przepięciami |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Waga | ok. 207g |
PR30-15AO
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)