- -35%
Przemysłowy switch sieciowy IE-SW-BL05-5TX składa się z niezarządzalnych przełączników typu Plug & Play w aluminiowej obudowie o stopniu ochrony IP30. Szybki ethernet w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją stanowią dobre ekonomiczne rozwiązanie dla zastosowań w przemyśle. Urządzenie zostało opracowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych oraz posiada międzynarodowe aprobaty takie jak: CE, cULus, klasy I Div. 2 / ATEX i DNV / GL.
IE-SW-BL05-5TX - karta katalogowa
| opis |
|
| Typ | IE-SW-BL05-5TX |
| Producent | Weidmuller |
| Nr katalogowy | 1240840000 |
| Typ urządzenia | przemysłowy switch sieciowy, niezarządzalny |
| ilość portów | 5 x RJ45 |
| Porty RJ45 | 10/100BaseT(X), auto negotiation, Full-/half-duplex mode, Auto MDI/MDI-X port |
| Temperatura pracy | -10 °C …+ 60 °C |
| Temperatura składowania | -40 °C …+ 85 °C |
| Obudowa | Aluminiowa IP30 |
| Zakres napiecia wejsciowego AC | 12/24/48 V DC, 9.6 to 60 V DC, 18 to 30 V AC, 47 to 63 Hz |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 30 x 115 x 70 mm |
| Certyfikaty | ![]() |
IE-SW-BL05-5TX
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)