- -35%
Przemysłowy switch sieciowy IE-SW-BL08-8TX składa się z niezarządzalnych przełączników typu Plug & Play w aluminiowej obudowie o stopniu ochrony IP30. Szybki ethernet w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją stanowią dobre ekonomiczne rozwiazanie dla zastosowań w przemyśle. Urządzenia zostało opracowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych oraz posiada międzynarodowe aprobaty takie jak: CE, cULus, klasy I Div. 2 / ATEX i DNV / GL.
IE-SW-BL08-8TX - karta katalogowa
| opis |
|
| Typ | IE-SW-BL08-8TX |
| Producent | Weidmuller |
| Nr katalogowy | 1240900000 |
| Typ urządzenia | przemysłowy switch sieciowy, niezarządzalny |
| ilość portów | 8 x RJ45 |
| Porty RJ45 | 10/100BaseT(X), auto negotiation, Full-/half-duplex mode, Auto MDI/MDI-X port |
| Temperatura pracy | -10 °C …+ 60 °C |
| Temperatura składowania | -40 °C …+ 85 °C |
| Obudowa | Aluminiowa IP30 |
| Zakres napiecia wejsciowego AC | 12/24/48 V DC, 9.6 to 60 V DC, 18 to 30 V AC, 47 to 63 Hz |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 50 x 115 x 70 mm |
| Certyfikaty | ![]() |
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)