- -15%
Termostat JWT6011R sterujący pracą grzałki w zakresie temperatur: 0 ... 60°C. Styk NC (grzanie). Producent: LEIPOLE
Termostat JWT6011R sterujący pracą grzałki w zakresie temperatur: 0 ... 60°C. Styk NC (grzanie). Producent: LEIPOLE
Karta katalogowa JWT6011 LEIPOLE| parametr | wartość |
| producent | LEIPOLE |
| symbol | JWT6011R |
| zakres nastawy | 0 ... 60 °C |
| rodzaj czujnika | bimetalowy |
| styk | 1 x NC (grzanie), 10A |
| histereza | 4 - 7 K |
| wymiary | 60 x 30 x 43 mm |
| montaż | szyna TS35 |
JWT6011R
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)