Bezpieczniki szybkie serii PROTISTOR o wymiarze 10x38 gR są powszechnie stosowane do zabezpieczenia przekaźników półprzewodnikowych, małych przetworników częstotliwości, UPS-ów, różnego rodzaju układów półprzewodnikowych. Eliminują wszystkie przeciążenia, ograniczają prąd, niska wartość I²t pozwala na lepsze zabezpieczenie układów półprzewodnikowych.
FR10GR69V... jest następcą produktu FR10GB69V..., który nie jest już produkowany.
| parametr | opis |
| Symbol | FR10GR69V16 |
| Kod | D1014579J |
| Rozmiar | 10 x 38mm |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Klasa | gR zgodnie z VDE 636-23 and IEC 69269-4 690VAC |
| Producent | Mersen (wcześniej FERRAZ SHAWMUT) |
Bezpieczniki 10x38 gR FERRAZFR1069GRV16
(Ilość produktów w tej kategorii: 10)