Karta katalogowa (eng,)| opis |
|
| Kod czujnika | AK1/AP-2AAN |
| Czoło | odkryte |
| Wyjście | NO, PNP |
| Dystans detekcji | 8mm |
| Zasilanie | 10-30VDC |
| Częstotliwość pracy | 600Hz |
| Max. prąd obciążenia wyjścia | 400mA |
| Certyfikat | CE UR II 3G Ex nA IIC T6 Gc II 3D Ex tc IIIB T85°C Dc - ATEX |
PR12-4DP