- -15%
Wentylator filtrujący LV 550 230VAC z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 250 x 250mm, odwracalny. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Wentylator filtrujący LV 550 z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 250 x 250mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia sie poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki.
Karta katalogowa wentylatora LV 550
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Program do doboru wentylatorów DELTA T2.0 wer. EN
Instrukcja obsługi programu DELTA T2.0
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | LV 550 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,30 A / 0,43 A |
| moc | 65 / 93 W |
| prędkość | 2650 / 2915 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +55 °C |
| żywotność | 40.000 h |
| poziom hałasu | 69 dB |
| zatwierdzenie | CE, UL |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| kolor | RAL 7035 |
| wydajność bez filtra | 370 m3/h |
| wydajność z filtrem GV400/500 | 260 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 250 x 250 mm |
| mata filtracyjna | AM 435P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)