- -15%
Dachowy wentylator filtrujący DVL 440 230VAC z czterema wentylatorami osiowymi o wymiarach zewnętrznych 287 x 287mm. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Dachowy wentylator filtrujący DVL 440 z czterema wentylatorami osiowymi o wymiarach zewnętrznych 287 x 287mm. Montaż i wymianę filtra dokonuje się bez użycia narzędzi. Pasują w otwory montażowe przygotowane pod wentylatory serii LV. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym.
Karta katalogowa wentylatora DVL 440
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | DVL 440 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,28 A / 0,22 A |
| moc | 40 / 32 W |
| prędkość | 2700 / 3200 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +55 °C |
| żywotność | 37.500 h |
| zatwierdzenie | CE, UL |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| wydajność bez filtra | 71 m3/h |
| wydajność z filtrem GV400/500 | 55 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 287 x 287 mm |
| mata filtracyjna | AM 443P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)