Czujnik indukcyjny, cylindryczny, M12. Czoło odkryte, dystans 8mm. Zasilanie 10-30VDC. PNP, NO+NC, przewód na stałe o długości 7mb.

Karta katalogowa NI8-M12-VP6X 7M
Czujniki indukcyjne przeznaczone są do bezkontaktowej detekcji metalowych obiektów. Zasada działania oparta jest na interakcji związanej z wejściem obiektu w zmienne pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości. W czujnikach indukcyjnych pole to wytwarzane jest w obwodzie rezonansowym LC z cewką z rdzeniem ferrytowym.
| opis |
|
| Typ | NI8-M12-VP6X 7M |
| Producent | TURCK |
| Nr katalogowy | 4611327 |
| Napiecie zasilania |
10~30 VDC |
| Wykonanie | cylindryczny gwintowany M12x1, czoło odkryte |
| Znamionowy zakres detekcji Sn | 8mm |
| Materiał obudowy | Niklowany mosiądz |
| Funkcja wyjścia | PNP, NO+NC |
| Wskaźnik zadziałania | żółty LED |
| Przewód | 4 x 0.34mm2; dł. 7mb |
| Częstotliwość przełączania | 2 kHz |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | TAK |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | TAK |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
NI8-M12-VP6X 7M
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)