- -20%
Seria BRQ - MANUAL
| opis |
|
| Typ czujnika | ODBICIOWY, dystans 400mm |
| Kod czujnika | BRQM400-DDTA-P |
| Dystans detekcji | 400mm (matowy, biały papier o wymiarach 100x100mm) |
| Wykrywane obiekty | półprzezroczyste, nieprzezroczyste |
| Histereza | Max 20% dystansu znamionowego |
| Czas odpowiedzi | Max 1 ms |
| Zasilanie | 10~30 VDC +/- 10% |
| pobór prądu | Max 30 mA |
| Żródło światła | Podczerwona dioda LED (850 nm) |
| Regulacja czułości | potencjometrem |
| Wyjście sterujące | PNP, NO lub NC (dwa sposoby łączenia - Light ON lub Dark ON), obciążenie Max 100mA |
| Zabezpieczenia | przed zwarciem, przed odwrotną polaryzacją |
| Wskaźnik detekcji | żółta, zielona dioda LED |
| Przewód | 2 mb podłaczony bezpośrednio do czujnika, Ø 5, 4P |
| Rezystancja izolacji | Min. 20MΩ (500VDC) |
| Zakłócenia | ±240 V przebieg prostokątny (szer. impulsu 1 us) z symulatora |
| Wytrzymałość dielektryczna | 1000 VAC 50/60 Hz przez 1 min. |
| Odporność na wibracje | amplituda 1,5 mm przy f=10~55 Hz w każdej z osi (X,Y,Z) przez 2 godziny |
| Odporność na udary | 500m/s2 (50G) w każdej osi (X,Y,Z) przez 3 razy |
| Oświetlenie otoczenia | słoneczne: max 11000 Lx, sztuczne: max 3000 Lx |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 60 °C (bez kondensacji) |
| Temperatura składowania | -30 °C …+ 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 35 do 85% wilgotność względnej |
| Stopień ochrony IP | IP 66 (IEC standard) |
| Materiał | obudowa: mosiądz niklowany, obiektyw: MMA |
| Waga | ok. 150g |
| Producent | AUTONICS, Korea Pd. |
(Ilość produktów w tej kategorii: 2)