- -20%

Seria BRQ - manual
Seria BRQ - karta katalogowa
Seria BRQ - Deklaracja zgodności ze znakiem CE
| opis |
|
| Typ czujnika | REFLEKSYJNY (bariera z odblaskiem), dystans 3m, M18 |
| Kod czujnika | BRQP3M-PDTA-P |
| Dystans detekcji | 3 metry |
| Akcesoria w zestawie | odblask 40x60mm; śrubokręt do regulacji czułości |
| Czas odpowiedzi | Max 1 ms |
| Zasilanie | 10~30 VDC +/- 10% |
| pobór prądu | Max 30 mA |
| Żródło światła | Podczerwona dioda LED (660 nm) |
| Regulacja czułości | potencjometrem |
| Wyjście sterujące | PNP, NO lub NC (dwa sposoby łączenia - Light ON lub Dark ON), obciążenie Max 200mA |
| Zabezpieczenia | przed zwarciem, przed odwrotną polaryzacją |
| Wskaźnik detekcji | zielona i żółta dioda LED |
| Przewód | 2 mb podłączony bezpośrednio do czujnika, Ø4, 4P |
| Rezystancja izolacji | Min. 20MΩ (500VDC) |
| Zakłócenia | ±240 V przebieg prostokątny (szer. impulsu 1 us) z symulatora |
| Wytrzymałość dielektryczna | 1000 VAC 50/60 Hz przez 1 min. |
| Odporność na wibracje | amplituda 1,5 mm przy f=10~55 Hz w każdej z osi (X,Y,Z) przez 2 godziny |
| Odporność na udary | 500m/s2 (50G) w każdej osi (X,Y,Z) przez 3 razy |
| Oświetlenie otoczenia | słoneczne: max 11000 Lx, sztuczne: max 3000 Lx |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 60 °C (bez kondensacji) |
| Temperatura składowania | -30 °C …+ 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 35 do 85% wilgotność względnej |
| Stopień ochrony IP | IP 67 (IEC standard) |
| Materiał | Poliwęglan |
| Waga | ok. 120g |
| Producent | AUTONICS, Korea Pd. |
Sposób połączenia dla PNP, NO:
niebieski: 0V
brązowy: 24 VDC
biały: 0V
czarny: sygnał wyjściowy (pomiędzy czarny i niebieski)
Sposób połączenia dla PNP, NC:
niebieski: 0V
brązowy: 24 VDC
biały: nie podłączony
czarny: sygnał wyjściowy (pomiędzy czarny i niebieski)
(Ilość produktów w tej kategorii: 2)