- -10%
Timer PCS-516 DUO montowany na szynę montażową. Zakres nastawy 0,1 sek÷24 dni. Zasilanie 12÷264V AC/DC. Przekaźnik realizyzuje 10-funkcji czasowych.
Przeznaczenie
Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.:wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).
Działanie
Przekaźnik realizuje wybraną funkcję pracy zgodnie z ustawionym reżimem czasowym. Wybór określonego zakresu czasowego oraz funkcji pracy przekaźnika polega na ustawieniu odpowiedniej kombinacji obrotowych przełączników kodowych.
PCS-516 UNI
| zasilanie |
12÷264V AC/DC |
| prąd obciążenia |
<8A |
| styk |
separowany 1P |
| zakres nastawy czasu pracy | 0,1sek÷24dni |
| opóźnienie zadziałania | <50msek |
| sygnalizacja zasilania | LED zielona |
| sygnalizacja stanu styku | LED czerwona |
| pobór mocy | 0,8W |
| temperatura pracy | -25÷50°C |
| przyłącze | zaciski śrubowe 2,5mm² |
| wymiary | 1 moduł (18mm) |
| montaż | na szynie TH-35 |
PCS-516 UNI - karta katalogowa
F&F - katalog 2012(Ilość produktów w tej kategorii: 6)