- -28%
Wyłączniki krańcowe - karta katalogowa
| opis |
|
| Symbol | KX-CM-S11-L2-M20 |
| Producent |
LOVATO |
| Materiał obudowy | metal (stop aluminium z cynkiem) |
| Typ głowicy |
dźwignia z regulacją pręta metalowego (inox) |
| Styki |
migowe 1NO+1NC |
| Pobór prądu |
max. 10mA |
| Dławnica | M20x1,5 |
| Maksymalny zakres roboczy | 3600 cykli/h |
| Wytrzymałość mechaniczna | 10 mln cykli |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
| Temperatura składowania | -40 °C …+ 80 °C |
| Znamionowy prąd cieplny Ith | 10A |
| Stopień ochrony korpusy | IP65 |
| Waga |
ok. 190 g |
(Ilość produktów w tej kategorii: 7)