- -28%
Wyłączniki krańcowe - karta katalogowa
| opis |
|
| Symbol | KX-CB-S11-L2-M20 |
| Producent | LOVATO |
| Materiał obudowy | obudowa plastikowa (samogasnący termoplastyczny polimer o podwójnej izolacji) |
| Typ głowicy | dźwignia z regulacją pręta metalowego (inox) |
| Styki | migowe 1NO+1NC |
| Pobór prądu | max. 10mA |
| Dławnica | M20x1,5 |
| Maksymalny zakres roboczy | 3600 cykli/h |
| Wytrzymałość mechaniczna | 10 mln cykli |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
| Temperatura składowania | -40 °C …+ 80 °C |
| Znamionowy prąd cieplny Ith | 10A |
| Stopień ochrony korpusy | IP65 |
| Waga | ok. 104 g |
(Ilość produktów w tej kategorii: 7)