- -15%
Obudowa sterownicza, metalowa, o wymiarach 800 x 600 x 250 mm (wys. x szer. gł.). Dwa zamki. W komplecie znajduje się płyta montażowa oraz płyta dławikowa z uszczelką.
Obudowa sterownicza, metalowa, o wymiarach 800 x 600 x 250 mm (wys. x szer. gł.). Dwa zamki. W komplecie znajduje się płyta montażowa oraz płyta dławikowa z uszczelką.
Obudowy sterownicze metalowe - katalog
| opis |
|
| Kod | GN806025, 49119 |
| Seria |
ARGENTA |
| Rodzaj |
Obudowa sterownicza |
| Materiał |
metal |
| Odporność na uderzenia |
IK10 |
| Napięcie pracy | Maksymalne napięcie pracy 1000V |
| Wymiary zewnętrzne | wysokość: 800 mm; szerokość: 600 mm; głębokość: 250 mm |
| Wejście kablowe | 140 mm x 500 mm |
| Zakres temperatur pracy | od -25°C do ok. +40°C |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Kolor | RAL 7035 |
| Waga netto | 27,50 kg |
| Producent | IDE |
GN806025
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)