- -15%
Obudowa sterownicza, metalowa, o wymiarach 400 x 300 x 200 mm (wys. x szer. gł.). Jeden zamek. W komplecie znajduje się płyta montażowa oraz płyta dławikowa z uszczelką.
Obudowa sterownicza, metalowa, o wymiarach 400 x 300 x 200 mm (wys. x szer. gł.). Jeden zamek. W komplecie znajduje się płyta montażowa oraz płyta dławikowa z uszczelką.
Obudowy sterownicze metalowe - katalog
| opis |
|
| Kod | GN403020, 49032 |
| Seria |
ARGENTA |
| Rodzaj |
Obudowa sterownicza |
| Materiał |
metal |
| Odporność na uderzenia |
IK10 |
| Napięcie pracy | Maksymalne napięcie pracy 1000V |
| Wymiary zewnętrzne | wysokość: 400 mm; szerokość: 300 mm; głębokość: 200 mm |
| Wejście kablowe | 140 mm x 230 mm |
| Zakres temperatur pracy | od -25°C do ok. +40°C |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Kolor | RAL 7035 |
| Waga netto | 7,30 kg |
| Producent | IDE |
GN404020
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)