- -15%
Dachowy wentylator filtrujący DVL 550 230VAC z jednym wentylatorem osiowym o wymiarach zewnętrznych 287 x 287mm. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Dachowy wentylator filtrujący DVL 550 z jednym wentylatorem osiowym o wymiarach zewnętrznych 287 x 287mm. Montaż i wymianę filtra dokonuje się bez użycia narzędzi. Pasują w otwory montażowe przygotowane pod wentylatory serii LV. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym.
Karta katalogowa wentylatora DVL 550
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | DVL 550 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,43 |
| moc | 65 / 93 W |
| prędkość | 2655 / 2915 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +55 °C |
| żywotność | 40.000 h |
| poziom hałasu | 69 dB |
| zatwierdzenie | CE, UL |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| wydajność bez filtra | 300 m3/h |
| wydajność z filtrem GV400/500 | 212 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 287 x 287 mm |
| mata filtracyjna | AM 435P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)