- -15%
Dachowy wentylator filtrujący DVL 600 230VAC z jednym wentylatorem osiowym o wymiarach zewnętrznych 361 x 361mm. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Dachowy wentylator filtrujący DVL 600 z jednym wentylatorem osiowym o wymiarach zewnętrznych 361 x 361mm. Montaż i wymianę filtra dokonuje się bez użycia narzędzi. Pasują w otwory montażowe przygotowane pod wentylatory serii LV. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym.
Karta katalogowa wentylatora DVL 600
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | DVL 600 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,29/035 |
| moc | 64 / 80 W |
| prędkość | 2550 / 2800 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +55 °C |
| żywotność | 40.000 h |
| poziom hałasu | 60 dB |
| zatwierdzenie | CE, UL |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| wydajność bez filtra | 550 m3/h |
| wydajność z filtrem GV600/700 | 370 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 361 x 361 mm |
| mata filtracyjna | AM 643P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)