- -15%
Dachowy wentylator filtrujący DL 400 230VAC z jednym wentylatorem osiowym o wymiarach zewnętrznych 340 x 420mm. Wentylator jest wentylatorem wyciągowym. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Wentylator dachowy wyciąga ciepłe powietrze z szafy sterowniczej i w ten sposób wspiera przepływ ciepłego powietrza w górę. Zapobiega to gromadzeniu się ciepła w górnej części. Jest stosowany gdy nie ma specjalnych wymagań co do stopnia ochrony. Solidna osłona z blachy stalowej z obrzeżem schodkowym zapobiega przedostawaniu się wody. Wentylator dachowy jest często stosowany w połączeniu z filtrem wylotowym (najlepiej z serii GV 400/500). Dodatkowo, charakteryzuje się bardzo niewielka głębokością wewnętrzną - 50mm. Nie zabiera zbyt dużo przestrzeni wewnątrz szafy.
Karta katalogowa wentylatora DL 400/DL 420
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | DL 400 230VAC |
| napięcie zasilające | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,20 A / 0,21 A |
| moc | 40 / 45 W |
| prędkość | 1430 / 1700 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +60 °C |
| żywotność | 40.000 h |
| poziom hałasu | 58/62 dB |
| zatwierdzenie | CE |
| kolor | RAL 7035, RAL 7032 |
| stopień ochrony IP | IP44 (IP54 z mata filtracyjną) |
| wydajność bez filtra | 405/475 m³/h |
| wydajność z filtrem wylotowym GV400 | 275/330 m³/h |
| wymiar zewnętrzny | 420 x 340 x 108mm |
| głębokość wewnętrzna | 50mm |
| mata filtracyjna | AM 420P (sprzedawana oddzielnie) |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)