- -15%
Wentylator filtrujący LV 300 230VAC z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 204 x 204mm, odwracalny. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Wentylator filtrujący LV 300 z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 204 x 204mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia sie poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki.
Karta katalogowa wentylatora LV 300
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Program do doboru wentylatorów DELTA T2.0 wer. EN
Instrukcja obsługi programu DELTA T2.0
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | LV 300 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,11 A |
| moc | 19 / 18 W |
| prędkość | 2650 / 3100 obr/min |
| temperatura pracy | -10 ... +55 °C |
| żywotność | 27.500 h |
| poziom hałasu | 51 dB |
| zatwierdzenie | CE, UL |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| kolor | RAL 7035 |
| wydajność bez filtra | 115 m3/h |
| wydajność z filtrem GV300 | 90 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 204 x 204 mm |
| mata filtracyjna | AM 335P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)