- -15%
Wentylator filtrujący LV 800 230VAC z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 323 x 323mm, odwracalny. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Wentylator filtrujący LV 800 z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 323 x 323mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia sie poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki.
Karta katalogowa wentylatora LV 800
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Program do doboru wentylatorów DELTA T2.0 wer. EN
Instrukcja obsługi programu DELTA T2.0
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent | Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | LV 800 230VAC |
| napięcie zasilajace | 230VAC; 50/60 Hz |
| pobór prądu | 0,6 A / 0,88 A |
| moc | 135 / 200 W |
| prędkość | 2650 / 2950 obr/min |
| temperatura pracy | -15 ... +60 °C |
| żywotność | 40.000 h |
| poziom hałasu | 69 dB |
| zatwierdzenie | CE |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| kolor | RAL 7035 |
| wydajność bez filtra | 930 / 970 m3/h (50 / 60 Hz) |
| wydajność z filtrem GV600 | 610 / 640 m3/h (50 / 60 Hz) |
| wymiar zewnętrzny | 323 x 323 mm |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)