Produkt wycofany.
Termostat TRS60 sterujący pracą wentylatora w zakresie temperatur: 0 ... 60°C. Styk NO (chłodzenie). Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Termostat TRS60 sterujący pracą wentylatora w zakresie temperatur: 0 ... 60°C. Styk NO Chłodzenie. Montaż na szynie TS35.
Karta katalogowa termostatów serii TRS, TRO,TRW,TWR
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent |
Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | TRS60 |
| zakres nastawy | 0 ... 60 °C |
| rodzaj czujnika | bimetalowy |
| styk | 1 x NO (chłodzenie) |
| histereza | 4 - 7 K |
| wymiary | 37 x 64 x 46 mm |
| montaż | szyna TS35 |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)