- -15%
- dwa termostaty w jednym, - styki NO (chłodzenie) + NC (grzanie), - zakres nastawy od 0 do 60°C, - montaż na szynie TS35mm. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Termostat TOS60 steruje pracą wentylatora i grzejnika w zakresie temperatur: 0 ... 60°C. Styki NO (chłodzenie) + NC (grzanie). Montaż na szynie TS35.
Karta katalogowa termostatu TOS60
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent |
Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | TOS60 |
| zakres nastawy | 0 ... 60°C |
| rodzaj czujnika | bimetal |
| styk | NO + NC |
| histereza | 7°C |
| max. obciążenie | NC 10A; NO 5A - 250VAC |
| wymiary | 67 x 50 x 46 mm |
| montaż | szyna TS35 |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)