- -15%
Wentylator filtrujący LV 100 24VDC z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 105 x 105mm, odwracalny. Producent: Rübsamen & Herr / Niemcy
Wentylator filtrujący LV 100 24VDC z kratką i filtrem o wymiarach zewnętrznych 105 x 105mm, odwracalny. Kierunek przepływu powietrza zmienia sie poprzez mechaniczne odwrócenie wentylatora względem kratki.
Karta katalogowa wentylatora LV 100
Katalog wentylatorów w jezyku angielskim i niemieckim
Właściwości ogólne:
| parametr | wartość |
| producent |
Rübsamen & Herr / Niemcy |
| symbol | LV 100 24VDC |
| napięcie zasilajace | 24VDC |
| pobór prądu | 125 mA |
| moc | 2,5 W |
| prędkość | 3300 obr/min |
| temperatura pracy | -20 ... +65 °C |
| żywotność | 70.000 h |
| poziom hałasu | 36 dB |
| zatwierdzenie | CE |
| kolor | RAL 7035 |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| wydajność bez filtra | 25 m3/h |
| wydajność z filtrem GV100 | 15 m3/h |
| wymiar zewnętrzny | 105 x 105 mm |
| mata filtracyjna | AM 115P |
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)