Panel operatorski WEINTEK, MT8051iE, kolor, 4,3", rozdzielczość 480 x 272 px, ethernet, ekonomiczny.
Instrukcja użytkownika EasyBuilder Pro
Instrukcja komunikacji z różnymi PLC
Oprogramowanie EasyBuilder Pro V60801579
Właściwości:
| wyświetlacz | 4,3''TFT LCD |
| Rozdzielczość (px) | 480x272 |
| kolor | 16.7M |
| jasność (cd/m2) | 400 |
| Kontrast | 500:1 |
| Podświetlenie | LED |
| Żywotność podświetlenia (godz) | > 30000 |
| Ekran dotykowy | Rezystencyjny 4- przewodowy |
| Obudowa | Plastik |
| Pamięć flash (MB) | 128 |
| Pamięć RAM (MB) | 128 |
| Procesor | 32 bits RISC Cortex-A8 600MHz |
| Slot kard SD | brak |
| USB host | USB 2.0 x 1 |
| USB klient | brak |
| Ethernet | 10/100 Base-T x 1 |
| Port COM | COM1: RS-232/RS-485 2W/4W, COM3:RS-485 2W |
| Zegar RTC | Wbudowany |
| Zasilanie | 24±20%VDC |
| Pobór prądu | 400mA@24VDC |
| Wycięcie montażowe (mm) | 119 x 93 |
| waga (kg) | ~0.25 |
| Stopień izolacji od frontu | IP65 |
| Temp. przechowywania | -20°~60°C (-4° ~ 140°F) |
| Temp. używania: | 0° ~ 50°C (32° ~ 122°F) |
| certyfikaty | CE, cULus |
(1 other product in the same category)