Czujnik indukcyjny, cylindryczny, M18. Czoło zakryte, dystans 8mm. Zasilanie 10-30VDC. PNP, NO, przewód na stałe o długości 2mb.
Czujniki indukcyjne przeznaczone są do bezkontaktowej detekcji metalowych obiektów. Zasada działania oparta jest na interakcji związanej z wejściem obiektu w zmienne pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości. W czujnikach indukcyjnych pole to wytwarzane jest w obwodzie rezonansowym LC z cewką z rdzeniem ferrytowym.
| opis |
|
| Typ | BI8-M18-AP6X |
| Producent | TURCK |
| Nr katalogowy | 4615030 |
| Napiecie zasilania |
10~30 VDC |
| Wykonanie | cylindryczny gwintowany M18x1, czoło zakryte |
| Znamionowy zakres detekcji Sn | 8mm |
| Materiał obudowy | Niklowany mosiądz |
| Funkcja wyjścia | PNP, NO |
| Wskaźnik zadziałania | żółty LED |
| Przewód | 3 x 0.34mm2; dł. 2mb |
| Częstotliwość przełączania | 0,5 kHz |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | TAK |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | TAK |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Temperatura pracy | -25 °C …+ 70 °C |
BI8-M18-AP6X
(Ilość produktów w tej kategorii: 16)