- Wyprzedaż!
- -35%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wykorzystania zapasów.
ZB 5,LGS:FORTL.ZAHLEN 31-40 - oznacznik do złączek UT 2,5
Oznacznik ZB 5,LGS:FORTL.ZAHLEN 31-40
ZB 5,LGS:FORTL.ZAHLEN 31-40 - oznacznik do złączek UT 2,5
Numer referencyjny: 1050017:0031
Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt.
| Numer artykułu: | 1050017:0031 |
|---|---|
| Typ | ZB 5,LGS:FORTL.ZAHLEN 31-40 |
| Jednostka opakowania | 10 pcs. |
| Minimalna ilość zamówienia | 10 pcs. |
| Numer taryfy celnej | 39269097 |
| Waga brutto/sztuka | 0,0013 kg |
| Kolor | biały |
|---|---|
| Wymiar rastra | 5,20 mm |
| Materiał | PA |
| Zakres temperatur | -40 °C ... 100 °C |
| Klasa palności wg UL 94 | V2 |
| Zawarte materiały | nie zawiera silikonu ani halogenu |
| Odporność na ścieranie | DIN 30646 |
(Ilość produktów w tej kategorii: 5)