- Wyprzedaż!
- -35%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wykorzystania zapasów.
UT 6 - złączka 2-przewodowa śrubowa montowana na szynie 0,2 - 6 (10) mm²
Złączka 2-przewodowa, śrubowa, montowana na szynie, 0,2 - 6 (10) mm²
Numer referencyjny: 3044131
Ilość sztuk w opakowaniu: 50 szt.
| Liczba poziomów | 1 |
|---|---|
| Ilość przyłączy | 2 |
| Kolor | szary |
| Materiał izolacyjny | PA |
| Klasa palności wg UL 94 | V0 |
| Szerokość | 8,2 mm |
|---|---|
| długość | 47,7 mm |
| wysokość NS 35/7,5 | 47,5 mm |
| wysokość NS 35/15 | 55 mm |
| Maksymalny prąd obciążenia | 57 A (przy przekroju poprzecznym przewodu 10 mm2) |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
| Stopień zabrudzenia | 3 |
| kategoria przepięciowa | III |
| grupa materiału izolacyjnego | I |
| Przyłącze według normy | IEC 60 947-7-1 |
| Prąd znamionowy IN | 41 A |
| napięcie znamionowe UN | 1000 V |
| Otw. ściana bocz. | ja |
| Specyfikacja pomiarowa zabezpieczenia przed dotykiem | DIN EN 50274 (VDE 0660-514):2002-11 |
| Zabezpieczenie przed dotykiem dłonią | gwarantowany |
| Zabezpieczenie przed wtykaniem palców | gwarantowany |
| Próba napięciem udarowym, wartość zadana | 9,8 kV |
| Result of surge voltage test | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Napięcie przemienne wytrzymywane, wartość zadana | 2,2 kV |
| Result of power-frequency withstand voltage test | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Kontrola wytrzymałości mechanicznej punktów zaciskowych (5-krotne przyłącze przewodu) | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Kontrola zginania, prędkość obrotów | 10 U/min |
| Kontrola gięcia obroty | 135 |
| Kontrola gięcia przekrój przewodu/masa | 0,2 mm² / 0,2 kg |
| 6 mm² / 1,4 kg | |
| 10 mm² / 2 kg | |
| Wynik testu zginania | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Kontrola rozciągliwości, przekrój przewodu | 0,2 mm² |
| Siła ciągnąca wartość zadana | 10 N |
| Kontrola rozciągliwości, przekrój przewodu | 6 mm² |
| Siła ciągnąca wartość zadana | 80 N |
| Kontrola rozciągliwości, przekrój przewodu | 10 mm² |
| Siła ciągnąca wartość zadana | 90 N |
| Wynik badania rozciągliwości | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Mocne osadzenie na nakładce mocującej | NS 35 |
| Wartość zadana | 5 N |
| Result of tight fit test | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Wymagany spadek napięcia | ≤ 3,2 mV |
| Result of voltage drop test | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Sprawdzanie przyrostów temperatury | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Kontrola odporności na zwarcia, przekrój przewodu | 6 mm² |
| Prąd krótkotrwały | 0,72 A |
| Kontrola odporności na zwarcia, przekrój przewodu | 10 mm² |
| Prąd krótkotrwały | 1,2 kA |
| Wynik odporności zwarciowej | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Potwierdzenie cech termicznych (zapłon iglicy), czas oddziaływania | 30 s |
| Result of thermal test | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Wskazówka | Uwaga: w strefie pobierania można znaleźć informacje o atestacji produktów, przekroju przyłączy i wskazówki dotyczące do podłączania przewodów aluminiowych. |
|---|---|
| minimalny przekrój przewodu sztywnego | 0,2 mm² |
| maksymalny przekrój przewodu sztywnego | 10 mm² |
| minimalny przekrój przewodu elastycznego | 0,2 mm² |
| maksymalny przekrój przewodu elastycznego | 10 mm² |
| Przekrój przewodu AWG/kcmil min | 24 |
| Przekrój przewodu AWG/kcmil max | 8 |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową bez płaszcza, min. | 0,25 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową bez płaszcza, maks. | 6 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową z płaszczem z tworzywa, min. | 0,25 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową z płaszczem z tworzywa, maks. | 6 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, sztywne, min. | 0,2 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, sztywne, maks. | 2,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, min. | 0,2 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, maks. | 2,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z TWIN-AEH z płaszczem z tworzywa, min. | 0,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z TWIN-AEH z płaszczem z tworzywa, maks. | 4 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z AEH bez płaszcza, min. | 0,25 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z AEH bez płaszcza, maks. | 1,5 mm² |
| Rodzaj przyłącza | Złącza śrubowe |
| Długość usuwanej izolacji | 10 mm |
| sonda wzorcowa | A5 |
| Gwint śrubowy | M4 |
| Min. moment obrotowy dokręcania | 1,5 Nm |
| Maks. moment obrotowy dokręcania | 1,8 Nm |
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)