- Wyprzedaż!
- -35%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wykorzystania zapasów.
UT 6 PE - złączka 2-przewodowa śrubowa montowana na szynie 0,2 - 6 (10) mm²
Złączka 2-przewodowa, śrubowa, montowana na szynie, 0,2 - 6 (10) mm²
Numer referencyjny: 3044157
Ilość sztuk w opakowaniu: 50 szt.
| Liczba poziomów | 1 |
|---|---|
| Ilość przyłączy | 2 |
| Kolor | zielono-żółty |
| Materiał izolacyjny | PA |
| Klasa palności wg UL 94 | V0 |
| Szerokość | 8,2 mm |
|---|---|
| długość | 47,7 mm |
| wysokość NS 35/7,5 | 47,5 mm |
| wysokość NS 35/15 | 55 mm |
| Maksymalny prąd obciążenia | 57 A |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
| Stopień zabrudzenia | 3 |
| kategoria przepięciowa | III |
| grupa materiału izolacyjnego | I |
| Przyłącze według normy | IEC 60947-7-2 |
| Otw. ściana bocz. | ja |
| Specyfikacja pomiarowa wahania, szumy szerokopasmowe | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Zakres pomiaru | Badanie trwałości, kategoria 1, klasa B, na nadwoziu pojazdu |
| Częstotliwość pomiaru | f1 = 5 Hz do f2 = 150 Hz |
| Poziom ASD | 0,02 g²/Hz |
| Przyspieszenie | 0,8 g |
| Czas pomiaru dla osi | 5 h |
| Kierunki pomiaru | Oś X, Y i Z |
| Wynik pomiaru wahania, szumy szerokopasmowe | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Specyfikacja pomiarowa pomiar wstrząsów | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Rodzaj wstrząsów | Półsinusioda |
| Przyspieszenie | 5 g |
| Czas trwania wstrząsów | 30 ms |
| Ilość wstrząsów w każdym kierunku | 3 |
| Kierunki pomiaru | Oś X, Y i Z (dod. i uj.) |
| Wynik pomiaru wstrząsów | Badanie zakończone wynikiem pozytywnym |
| Współczynnik temperaturowy materiału izolacyjnego (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 130 °C |
| Statyczne zastosowanie materiału izolacyjnego w zimnie | -60 °C |
| Wskazówka | Uwaga: w strefie pobierania można znaleźć informacje o atestacji produktów, przekroju przyłączy i wskazówki dotyczące do podłączania przewodów aluminiowych. |
|---|---|
| minimalny przekrój przewodu sztywnego | 0,2 mm² |
| maksymalny przekrój przewodu sztywnego | 10 mm² |
| minimalny przekrój przewodu elastycznego | 0,2 mm² |
| maksymalny przekrój przewodu elastycznego | 10 mm² |
| Przekrój przewodu AWG/kcmil min | 24 |
| Przekrój przewodu AWG/kcmil max | 8 |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową bez płaszcza, min. | 0,25 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową bez płaszcza, maks. | 6 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową z płaszczem z tworzywa, min. | 0,25 mm² |
| Przekrój przewodu giętkiego z końcówką rurkową z płaszczem z tworzywa, maks. | 6 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, sztywne, min. | 0,2 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, sztywne, maks. | 2,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, min. | 0,2 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, maks. | 2,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z TWIN-AEH z płaszczem z tworzywa, min. | 0,5 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z TWIN-AEH z płaszczem z tworzywa, maks. | 4 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z AEH bez płaszcza, min. | 0,25 mm² |
| 2 przewody o takim samym przekroju, elastyczne, z AEH bez płaszcza, maks. | 1,5 mm² |
| Rodzaj przyłącza | Złącza śrubowe |
| Długość usuwanej izolacji | 10 mm |
| sonda wzorcowa | A5 |
| Gwint śrubowy | M4 |
| Min. moment obrotowy dokręcania | 1,5 Nm |
| Maks. moment obrotowy dokręcania | 1,8 Nm |
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)