- Wyprzedaż!
- -35%
Sprawdź dostępność. Oferta ważna do wykorzystania zapasów.
ZB 8,LGS:FORTL.ZAHLEN 1-10 - oznacznik do złączek UT 6
Oznacznik ZB 8,LGS:FORTL.ZAHLEN 1-10
ZB 8,LGS:FORTL.ZAHLEN 1-10 - oznacznik do złączek UT 6
Numer referencyjny: 1050015:0001
Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt.
| Numer artykułu: | 1052015:0001 |
|---|---|
| Typ | ZB 8,LGS:FORTL.ZAHLEN 1-10 |
| Jednostka opakowania | 10 szt. |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 szt. |
| Numer taryfy celnej | 39269097 |
| Waga brutto/sztuka | 0,00194 kg |
| Kolor | biały |
|---|---|
| Wymiar rastra | 8,20 mm |
| Materiał | PA |
| Zakres temperatur | -40 °C ... 100 °C |
| Klasa palności wg UL 94 | V2 |
| Zawarte materiały | nie zawiera silikonu ani halogenu |
| Odporność na ścieranie | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-1) |
(Ilość produktów w tej kategorii: 6)